ZAPRASZAMY DO NASZEJ BIBLIOTEKI

Staramy się aby nasza biblioteka była przyjazna dla uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników szkoły. Czytelnicy często nas odwiedzają. Mogą tutaj nie tylko skorzystać ze zbiorów,

ale w miłej atmosferze spędzić czas. Biblioteka składa się z dwóch pomieszczeń, w których znajduje się wypożyczalnia i czytelnia.

W czytelni można korzystać z księgozbioru podręcznego,

czyli z encyklopedii, słowników, albumów,

można przeczytać ciekawa książkę,

czasopismo lub odrobić lekcje.

Zainteresowani rodzice i nauczyciele

mogą zapoznać się ze Statutem Szkoły i regulaminami.

Księgozbiór biblioteki liczy ok. 10.000 woluminów.
W bibliotece działa aktyw biblioteczny. Członkowie aktywu pomagają przy wypożyczaniu książek, doradzają młodszym czytelnikom. Zajmują się również porządkowaniem księgozbioru wypożyczalni.

BIBLIOTEKA CZYNNA

Poniedziałek - Piątek