Bezpieczny Internet

Ogólnopolska kampania edukacyjno-prewencyjna Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu ma na celu ochronę małoletnich w Polsce przed zagrożeniami wiążącymi się z korzystaniem z internetu. Zadanie to realizowane jest poprzez przeprowadzenie szeregu działań o charakterze edukacyjnym i prewencyjnym.

Celem projektu jest również wsparcie otoczenia dziecka w Polsce - rodziców i nauczycieli - poprzez dostarczanie wiedzy na temat kształtowania właściwych nawyków korzystania z internetu i propagowanie istniejących rozwiązań technicznych w tym zakresie.

Chcesz wiedzieć więcej przejdź do strony: http://ambasadorzy.kulturaonline.pl/