04 września 2018 19:32 | Aktualności

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019.

W poniedziałek, 3 września 2018r., o godz. 9.00 uczniowie klas 2 – 8 i oddziałów gimnazjalnych,  a o 10.00 uczniowie klas 1, wraz z rodzicami, wychowawcami i nauczycielami uroczyście zainaugurowali nowy rok szkolny 2018/ 2019.

Pan dyrektor Marek Planta przywitał całą społeczność szkolną, a w szczególności jej nowych członków - uczniów klas I, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką. Życzył wszystkim wspaniałych ocen, realizowania swoich zainteresowań i pasji, a także zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności dzięki wsparciu życzliwych nauczycieli.

Po uroczystym apelu rozpoczynającym nowy rok szkolny w salach lekcyjnych odbyły się spotkania z wychowawcami.

Zdjęcia: