08 października 2018 11:29 | Aktualności

WALCZYMY O PLAYROOM DO NASZEJ ŚWIETLICY!

Prosimy o głosy pod adresem: https://www.siegrasiema.com/swietlice/29

Z jednego komputera/ telefonu można oddać jeden głos dziennie. Osoby, które zakupią dowolną grę Hasbro (przypominamy o zbliżającym się 🎅😉) i wpiszą podczas głosowania nr paragonu zasilą nasze konto o dodatkowe 50 punktów.

Nasza świetlica to miejsce chętnie odwiedzane przez naszych najmłodszych, a razem możemy sprawić, że będzie tam jeszcze ciekawiej.

Kochani! Dzięki Wam jesteśmy na 2 miejscu, dziękujemy! Szkoła, która prowadzi ma dwa razy więcej punktów.😕
Ale gdyby tak wszystkie 653 osoby, które polubiły naszą stronę, zagłosowałyby raz dziennie, to bylibyśmy na pierwszym miejscu. 😉Liczymy na Was, jest o co walczyć.