07 kwietnia 2019 22:41 | Aktualności

Informacje z ostatniej chwili

Szanowni Rodzice!

W  związku z brakiem porozumienia między rządem a  Forum Związków Zawodowych i ZNP od jutra rozpoczynamy akcję strajkową, która trwać będzie do odwołania. W dniu jutrzejszym zajęć lekcyjnych nie będzie.  Z uwagi na brak odpowiedniej liczby nauczycieli, którzy mogliby zapewnić bezpieczne warunki przebywania dzieci w szkole w tym dniu prosimy o zapewnienie opieki swoim dzieciom.

O wszelkich zmianach i przerwaniu akcji strajkowej będą Państwo informowani na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej szkoły, facebook’a oraz dziennika elektronicznego.

Marek Planta