11 kwietnia 2019 13:44 | Aktualności

Ważna informacja!

Szanowni Rodzice! Drodzy Ósmoklasiści!

Informujemy, że niezależnie od rozwoju sytuacji strajkowej w naszej szkole, w dniach 15\16\17 kwietnia odbędzie się egzamin ósmoklasisty.

Uczniowie klas ósmych przychodzą do szkoły, w poniedziałek 15.04.2019r., najpóźniej o godz. 8.30.

Przypominamy o stroju galowym, legitymacji oraz długopisie z czarnym tuszem, a także o zakazie wnoszenia do sali egzaminacyjnej wszelkich urządzeń telekomunikacyjnych (telefon, smartwatch, MP3, itp). Uczeń może mieć butelkę wody, a na egzamin z matematyki dodatkowo linijkę.

Życzymy Wam "połamania długopisów" i jak najlepszych wyników.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne